Sepetim (0) Sepetimi Göster
%24
Proje Nedir ve Nasıl Hazırlanır? | Halil İbrahim Gündoğdu | kitapambar

Proje Nedir ve Nasıl Hazırlanır?Öğrenci, Öğretmen ve Veliler İçin

21,11 TL
- +
27,78 TL
%24
Sepete Ekle
Kargoya 3 iş gününde teslim edilir
Proje Nedir ve Nasıl Hazırlanır?
Proje Nedir ve Nasıl Hazırlanır? Öğrenci, Öğretmen ve Veliler İçin
Altın Nokta Basım Yayın - Kaynak Kitaplar
21.11
Her evde olması gereken bir çalışma Proje Nedir ve Nasıl Hazırlanır? Proje Ödev ve Yarışmaları Patent Nedir? Nasıl Başvurulur? Örnek Proje Çalışmaları Teorik Örnek Proje Çalışmaları Uygulamalı Proje Okulu Okulda, Proje Okulu Nasıl Yapılır Geleceğin hayalleri; ufku geniş, kendine ve milletine güvenen, zorluklarla mücadele etmesini bilen bilim adamlarının ve mühendislerinin daha lise çağlarında bu hayallerinin peşine düşmüş kişiler olacağı muhakkaktır. Bir taraftan da küçük yaşlarda bu kabiliyetteki öğrencilerin keşfedilip yetişti-rilmesi biz eğitimciler için geleceğimize yapacağımız en büyük yatırım olacaktır. Proje çalışmaları bütün safhalarıyla hem gençlerimize geleceğin stajını yaptırmış olacak, hem de bugün onlar için faydalı bir uğraş ve hobi olacaktır. Gençler, bilgisayarın ve internetin başına faydalı bir amaç için geçecek, yalnız köşelerde kendi sorunlarıyla kalmaktan kurtulacaklardır. Laboratuar ve atölyeler-deki emeklerini toplumun çok değişik ve saygın kesimleriyle paylaşacaklar. Özgüven sahibi, so-rumluluklarını bilen birer birey haline dönüşeceklerdir. Proje çalışmalarında veli, öğretmen ve öğ-rencinin sorumlulukları olacaktır. Ama en büyük sıkıntımız belki de, kim ne kadar sorumluluk ta-şıyacak, vazifeleri neler olacaktır? Eğer bir proje yapmak istersek, işe nereden başlayacağız? Bu soru ve daha birçok sorunun doğru cevabını bu kitapta sizlere sunmaya çalıştık.
 • Açıklama
  • Her evde olması gereken bir çalışma Proje Nedir ve Nasıl Hazırlanır? Proje Ödev ve Yarışmaları Patent Nedir? Nasıl Başvurulur? Örnek Proje Çalışmaları Teorik Örnek Proje Çalışmaları Uygulamalı Proje Okulu Okulda, Proje Okulu Nasıl Yapılır Geleceğin hayalleri; ufku geniş, kendine ve milletine güvenen, zorluklarla mücadele etmesini bilen bilim adamlarının ve mühendislerinin daha lise çağlarında bu hayallerinin peşine düşmüş kişiler olacağı muhakkaktır. Bir taraftan da küçük yaşlarda bu kabiliyetteki öğrencilerin keşfedilip yetişti-rilmesi biz eğitimciler için geleceğimize yapacağımız en büyük yatırım olacaktır. Proje çalışmaları bütün safhalarıyla hem gençlerimize geleceğin stajını yaptırmış olacak, hem de bugün onlar için faydalı bir uğraş ve hobi olacaktır. Gençler, bilgisayarın ve internetin başına faydalı bir amaç için geçecek, yalnız köşelerde kendi sorunlarıyla kalmaktan kurtulacaklardır. Laboratuar ve atölyeler-deki emeklerini toplumun çok değişik ve saygın kesimleriyle paylaşacaklar. Özgüven sahibi, so-rumluluklarını bilen birer birey haline dönüşeceklerdir. Proje çalışmalarında veli, öğretmen ve öğ-rencinin sorumlulukları olacaktır. Ama en büyük sıkıntımız belki de, kim ne kadar sorumluluk ta-şıyacak, vazifeleri neler olacaktır? Eğer bir proje yapmak istersek, işe nereden başlayacağız? Bu soru ve daha birçok sorunun doğru cevabını bu kitapta sizlere sunmaya çalıştık.
   Stok Kodu
   :
   9789756146736
   Ebad
   :
   13.50x20.00
   Sayfa Sayısı
   :
   192
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2011
   Kapak Türü
   :
   Ciltsiz
   Kağıt Türü
   :
   Kuşe
   Dili
   :
   Türkçe
 • Yazara Ait Diğer Kitaplar
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu eser hakkında yorum yazarak Puan Kazanabilir, Puanlarınızı Kitap Alış-Verişlerinizde kullanabilirsiniz. (Üyeler İçin)
Kapat