Sepetim (0) Sepetimi Göster
%30
Nihat Gökmen Uçan Çocuklar | kitapambari.com

Uçan Çocuklar

12,96 TL
- +
18,52 TL
%30
Sepete Ekle
Kargoya 1 iş gününde teslim edilir
Uçan Çocuklar
Uçan Çocuklar
Apsis Kitap
12.96

Engin Tendürek Dağı'nın tepesinde sürülerini otlatmakta olan iki çoban , öfke ile havlayan köpeğin göstediği noktaya ulaşırlar. Düşlerinde bile göremeyecekleri tuhaf bir şeyle karşı karşıya kalırlar.

Karşılarında altı metre çapında , üç metre yükseklikliğinde , kenarları basık , yuvarlak bir şeyi görürler. Merak içinde şaşkın bakışlarla onu incelerken , birdenbire yukarıdaki kapı ardına kadar aralanır. Telaş içinde geriye kaçan çocuklar , ne yapacaklarını bilemezler. Araçtan yükselen garip ses , onları içeriye davet eder. Korku içinde bocalayan çobanlar , çaresizlik içinde merdivenleri tırmanarak UFO'nun içine girerler .

Karşı karşıya oldukları şeyin bir UFO olduğunu anlarlar. Bir süre sonra araç havalanarak gökyüzüne yükselir. Artık nefes kesen olayların biri bitmeden , bir ötekisi başlar ... İlk önce Ağrı Dağı'nın tepesine , ardından Cerattepe'ye , Kaçkar Dağları'na , Ayder'e , Uzun Göl'e , Gerze'ye , Sinop'a ulaşırlar. Hiç beklemedikleri biranda uzayın derinliklerinde Gizil Gezegen de soluğu alılar. En sonunda tekrar yerküreye ulaşır , Mardin'e ve Midyat'a inerler.

Kapat