Sepetim (0) Sepetimi Göster
%25
Matt Fraction Yenilmez Demir Adam - iron Man - (Cilt 2) | kitapambari.

Yenilmez Demir Adam İronman - Cilt 2Dünyanın En Çok Aranan Adamı

Çeviren: Onur Kaya
27,00 TL
- +
36,00 TL
%25
Sepete Ekle
Kargoya 2 iş gününde teslim edilir
Yenilmez Demir Adam İronman - Cilt 2
Yenilmez Demir Adam İronman - Cilt 2 Dünyanın En Çok Aranan Adamı
Arka Bahçe Yayıncılık
27.00

Tony Stark, S.H.I.E.L.D. Direktörü olarak ülkedeki bütün kayıtlı süper kahramanların gizli kimliklerini barındıran bir veritabanına sahip yegane kişiydi. Ama artık S.H.I.E.L.D. yok. Skrulllar'ın Gizli İstilası'nda verilen bir kayıp niteliğindeki uluslararası barış koruma teşkilatı, yerini Norman Osborn'un Kara Hükümranlığı'na ve yeni hayata geçirdiği H.A.M.M.E.R.ına -Nick Fury tarafından kurulan efsanevi güvenlik gücünün daha az hassasiyet ve hiç kuşkusuz daha az hoşgörü barındıran yeniden yapımı- bırakmış halde.

Osborn istediği tüm güce sahip ancak bir eksiği var; en önemli bileşen, kayıt veritabanı ki o da Stark'ın güvende olmasını garantileyebileceği tek yerde saklı; Extremis'le geliştirilmiş beyninin içinde. Tony Stark itibarını kaybetmiş ve kaçar haldeyken en tepe merciden bütün paralı askerlere, gansterlere ve Osborn yardakçılarına emir geliyor; "Bana Tony Stark'ın kellesini getirin!"

Matt Fraction (Uncanny X-Men, Hawkeye, Sex Criminals)'ın yazdığı ve Salvador Larocca (Amazing Spider-Man, Uncanny Avengers, X-Men)'nın çizdiği Invincible Iron Man'in #8-13 sayılarını içerir.

Kapat